Visa filter
Sortera efter:
Visa:
TP-Link - TL-SM311LM - Gigabit Multi-Mode SFP Module

TL-SM311LM - TP-Link

TP-Link - TL-SM311LM - Gigabit Multi-Mode SFP Module SPEC: Multi-mode, MiniGBIC, LC Interface, Up to 550m/275m Distance ...
225 kr
Lägg till Obekräftat
TP-Link - TL-SM311LS - Gigabit Single-Mode SFP Module

TL-SM311LS - TP-Link

TP-Link - TL-SM311LS - Gigabit Single-Mode SFP Module SPEC: Single-mode, MiniGBIC, LC Interface, Up to 10 km Distance ...
205 kr
Lägg till Obekräftat
TP-Link - TL-SM331T - 1000BASE-T RJ45 SFP Module

TL-SM331T - TP-Link

TP-Link - TL-SM331T- 1000BASE-T RJ45 SFP Module SPEC: 1000Mbps RJ45 Copper Transceiver, Plug and Play with SFP Slot, Up to 100 m Distance (Cat5e or ab...
275 kr
Lägg till Obekräftat
TP-Link - TL-SM5110-LR - 10GBASE-LR RJ45 SFP+ Module

TL-SM5110-LR - TP-Link

TP-Link - TL-SM5110-LR - 10Gbase-LR SFP+ LC Transceiver SPEC: 1310 nm Single-mode, LC Duplex Connector, Up to 10 km Distance ...
499 kr
Lägg till Obekräftat
TP-Link - TL-SM5110-SR - 10GBASE-SR RJ45 SFP+ Module

TL-SM5110-SR - TP-Link

TP-Link - TL-SM5110-SR - 10Gbase-SR SFP+ LC Transceiver SPEC: 850nm Multi-mode, LC Duplex Connector, Up to 300m Distance ...
295 kr
Lägg till Obekräftat
TP-Link - TL-SM5310-T - 10GBASE-T RJ45 SFP+ Module

TL-SM5310-T - TP-Link

10GBASE-T RJ45 SFP+ Module SPEC: 10Gbps RJ45 Copper Transceiver, Plug and Play with SFP+ Slot, Support DDM (Temperature and Voltage), Up to 30 m Dista...
675 kr
Lägg till Obekräftat
Visa:
Visar 1 till 6 av 6 (1 Sidor)
Visa:
Visar 1 till 6 av 6 (1 Sidor)

Desktop

  • Tillverkare
    0
  • Nätverksportar
    0
    0
    0
    0
GRATIS FRAKT
Gratis frakt över 1500 kr
SNABB LEVERANS
Beställningar innan 16.00 skickas samma dag
MEJL SUPPORT
Alla dagar i veckan
TELEFONSUPPORT
Mellan 9.00 - 15.00, Tisdag till Fredag
OBS! Växeln är stängd v.24-25.
30
ÖPPET KÖP
30 dagars öppet köp på nätet