Advantech B+B

Advantech B+B McBasic MC TX/SX-MM850-SC

Advantech McBasic, TX/SX-MM850-SC - Konverterar 100 Mbps twisted pair till 100 Mbps fiber multi-mode fiber, 850nm, SC-kontakter. LinkLoss och FiberAlert, tillsammans med lysdioder hjälper till att diagnostisera problem. Fristående metallchassi med intern växelström.
Artikelnummer: IMC-450-M8
Leveranstid: Obekräftat
Fri frakt
2 690 kr

Advantech McBasic, TX/SX-MM850-SC - Konverterar 100 Mbps twisted pair till 100 Mbps fiber multi-mode fiber, 850nm, SC-kontakter.
LinkLoss och FiberAlert, tillsammans med lysdioder hjälper till att diagnostisera problem. Fristående metallchassi med intern växelström.

Skriv en recension