Rolf Loh (R & D)

Grundare och ansvarig för produktutveckling och produktion. Är radioamatör (SM5BMF).

rolf@lohelectronics.se

 

Ludwig Loh (VD)

Ludwig Loh

Jobbar med inköp av produkter, sälj, support på 3G/4G, datorer, routrar, nätverk, antenner och allt runtikring.

ludwig@lohelectronics.se

 

Birgitta Loh (Produktion)

birgitta@lohelectronics.se

 

Fredrik Ejnarsson (Administratör)

Fredrik Ejnarsson

Jobbar med inköp av produkter, sälj, ansvarig för hemautomation, produkter och sortiment.

fredrik@lohelectronics.se

 

Omid Rezai (Kundsupport / Produktion / lager)

Jobbar med lagerhantering, packning och kundtjänst.

omid@lohelectronics.se

Filip Lagerkvist (Kundsupport / Produktion / lager)

Jobbar med butikssälj, sälj, kundtjänst och lagerhantering.

filip@lohelectronics.se